ARAZKHABAR.IR

اخلالگر بازار مسکن در آذربایجان‌غربی به دستگاه قضایی معرفی شدند


 اخلالگر بازار مسکن در آذربایجان‌غربی به دستگاه قضایی معرفی شدند آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۹ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضایی معرفی شدند.

آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۹ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضایی معرفی شدند.

 سید محسن حمزه‌لو شنبه شب در جلسه تامین مسکن اظهار کرد: در ۹ روز گذشته ۸۳۸ بازدید توسط ۴۰ اکیپ بازرسی در ۲ نوبت صبح و عصر از بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان انجام شده که در این مدت ۶۷۵ اخطار تخلف نیز صادر شده است.

وی ادامه داد: در راستای بازرسی‌های انجام شده، ۱۰ بنگاه مشاور املاک متخلف در سطح استان شناسایی و به دلیل تخلفات عدیده تعطیل و به دستگاه قضایی معرفی شده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: بنگاه‌های مشاور املاک متخلف شناسایی شده بعد از تشکیل پرونده تخلفات در شعب ویژه تعزیرات حکومتی در سطح استان، ۱۷ میلیارد ریال جریمه شدند.

حمزه‌لو افزود: در حال حاضر هفت هزار و ۱۸۱ مشاور املاک مجاز در سطح استان وجود دارد و در حال فعالیت هستند که بازرسی از فعالیت این واحدها در حال انجام است.

وی تاکید کرد: در راستای نظارت بر بازار مسکن چهار جلسه هماهنگی در سطح استان برای تشدید نظارت‌ها بر بازار مسکن و فعالیت بنگاه‌های مشاور املاک برگزار شده است و اهتمام ویژه‌ای برای اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر بنگاه‌های مشاوراملاک وجود دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/01 07:41 ق.ظ | دفعات بازدید: 2693 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot