ARAZKHABAR.IR

آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استان های کشور است


آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استان های کشور است آرازخبر- فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: وحدت بین شیعه و سنی، ترک و کرد و فارس باعث شد امروز آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استانهای کشور است که این امنیت ناشی از دفاع جانانه جانبازان و رزمندگان و اثر خون شهدا است.

سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان، ظهر امروز در یادواره ۷۹۸ شهید انتظامی و مرزبانی آذربایجان‌غربی که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی امام علی ارومیه برگزار شد، با اشاره به اهمیت دشمن شناسی تاکید کرد و گفت: همیشه تا زمانی که دین وجود دارد، دشمن نیز وجود دارد و شهدا همواره ما را به حضور دشمن هوشیار می کنند. 

وی ادامه داد: دشمن همواره با ترفندهای مختلف درصدد بود بین شیعه، سنتی، ترک و کرد و فارس اختلاف افکنی کند اما در برابر این تفرقه افکنی، اقوام و ادیان مختلف در کنار هم با اتحاد و همدلی در برابر دشمن ایستادند. 

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی و کردستان، یادآور شهادتها، رشادتها، ایثار و شهامت‌های پیوسته است، افزود: آذربایجان غربی دیار سرافرازی ها و سربلندی ها است. این منطقه، دیار شهیدان، باکری ها، امینی ها، دیار شهدای انتظامی، بسیجی، سپاهی و جهاد است. 

سردار رادان ادامه داد: منطقه آذربایجان غربی ویژگی های خاصی دارد و در این منطقه، شیعه، سنی، کرد و ترک در کنار هم برای جمهوری اسلامی، برای نظام و دین و ولی امر تا آخرین نفس ایستادگی کردند و کوههای سر به فلک کشیده این منطقه و سرما و طبیعت خشن آن در برابر عزم و اراده رزمندگان اسلام سر تعظیم فرود آوردند. 

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه جنایاتی که ضد انقلاب آن زمان انجام داد، ۴ دهه بعد در داعشی ها دیدیم و رزمندگان اسلام با مجاهدتهای خود این داعشی ها را به زباله دان تاریخ انداختند. 

سردار رادان با بیان اینکه یاد و خاطره شهدا فراموش شدنی نیست، اظهار کرد: سرهایی که از رزمندگان بریده شده از یادها نخواهد رفت، جنایتهایی که به قرآن و دین شد فراموش شدنی نیست. 

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی که خود را برترین قدرت اطلاعاتی معرفی می کرد امروز هیبت نظامی گری خود را در برابر زمندگان مظلوم و مقتدر فلسطینی از بین داده است و وحشیگری های این رژیم ناشی از بی آبرویی آن است. 

وی با بیان اینکه همه در برابر شهدا مسئولیم، ادامه داد: نه گفتن به دشمنان، قرار گرفتن در مسیر و راه شهدا است، اگر روزی احساس کنیم دشمن از ما برتر است از مسیر شهدا خارج شده ایم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/20 11:18 ق.ظ | دفعات بازدید: 3139 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot