ARAZKHABAR.IR

آذربايجان غربي از مهمترین استان هاي کشور به جهت ویژگی مرزی است


آذربايجان غربي از مهمترین استان هاي کشور به جهت ویژگی مرزی است فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تحول بسیار مطلوبی در مرزهای آذربایجان‌غربی انجام شده و این تحولات ادامه خواهد داشت و آذربایجان‌غربی نیز پس از استان سیستان و بلوچستان، به جهت ویژگی مرزی، مهمترین استان کشور به شمار می‌رود.

به گزارش آرازخبر، سردار قاسم رضایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی استان با تاکید بر اینکه آذربایجان‌غربی از مناطق بسیار موثر در ریشه‌دار کردن آرمان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود، اظهار داشت: آذربایجان‌غربی با سه کشور همسایه بوده و از استان‌های موثر در امنیت ملی به شمار می‌رود.

وي ادامه داد: با وجود اینکه کشورهای ترکیه و عراق در گذشته فتنه‌هایی را بر این استان تحمیل کردند اما هماهنگی و همدلی میان قوای مسلح و به ویژه با مردم و عشایر، توطئه‌های آنان را خنثی کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا متذكر شد: امنیت مرزی نیز در این استان در راستای تلاش نیروهای مرزبانی در برف چهار متری، دوری از خانواده و تحمل سرمای زیر 30 درجه است و خوشبختانه ایثارگری نیز در مرزها جاری بوده و روحیه بالایی در مرزها متبلور است.

سردار رضایی با بيان اینکه آذربایجان‌غربی از مناطق متعصب به دین و آرمان انقلاب اسلامی است، بيان کرد: این استان را باید پاسدار و محافظ انقلاب قلمداد کرد و بنابراین باید هر اقدامی برای رفاه و آرامش مردم این دیار انجام داد.

فرمانده مرزبانی ناجا تصريح كرد: تحول بسیار مطلوبی در مرزهای آذربایجان‌غربی انجام شده و این تحولات ادامه خواهد داشت و آذربایجان‌غربی نیز پس از استان سیستان و بلوچستان، به جهت ویژگی مرزی، مهمترین استان کشور به شمار می‌رود.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/08/08 03:47 ب.ظ | دفعات بازدید: 355 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot